Yaşam

Büyük Selçuklu Alparslan 49.Bölüm Tek Parça İzle Ekran: Büyük Selçuklu Alparslan Son Bölüm Full İzle

TRT1’in en sevilen tarihî kurgu dizilerinden biri olan Büyük Selçuklu Alparslan dün akşam 49. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Barış Arduç ve Kayra Zabcı’nın paylaştığı Alparslan Büyük Selçuklu’nun her yeni bölümünde yaşanan olaylar büyük bir merakla takip ediliyor. Seferiye’nin sakatlığıyla Alparslan durdurulamaz hale geldi. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm tek kesit full izle…

Büyük Selçuklu Alparslan son bölümde; Seferiye’yi yaralayan Grigor, Alparslan’ın gazabına uğramış ve öldürülmüştür. Seferiye kanlar içinde yerde yatmaya devam etti.

Hamile olan Seferiye’nin bebeğini kaybetme korkusu hem kendisini hem de Alparslan’ı tedirgin etti. Kutalmış, Alparslan’ı Rey’in savunma çemberindeki son pozisyonunda yakaladı. Kendi lordlarını da yanına alan Kutalmış, Rey’e doğru hatasız ilerlemeye başladı.

Leon sayesinde Rey’i son anda yakalayan Süleyman, Kutalmış’a bir karşılama hazırladı. Kutalmış’ın önünde duran Süleyman, saraya girerse yerin altına sakladığı yüzlerce nefi patlatacağını söyledi.

Leon, Grigor’un ölümünden sonra yalnız kalmıştır. Ani’de yalnız kalan Leon’un yeni hedefi Gence olmuştur.

Erbasgan’ı maşa olarak kullanmak isteyen Leon, Süleyman’ın Gence’yi kendisine vermesi için harekete geçti. Alparslan ve Kutalmış’ın bu olay karşısında birlik olup olmayacağı merak konusu oldu.

Büyük Selçuklu Alparslan Son Bölümde Neler Oldu?

Alparslan seferleri vahşilerin elinden kurtarmış, Leon’un baskını püskürterek Leon’u esir almıştı. Kaybettiği Vaspurakan’ı geri almak için harekete geçen Alparslan, Süleyman’ın Grigor’u ziyareti sırasında içeri girdi ancak kamptan kaçmayı başaran Leon tarafından gözaltına alındı. Alparslan şimdi ne yapacak? Leon’dan kaçabilecek mi yoksa tekrar Vaspurakan’ı almak için mi savaşacak? Leon, Alparslan’a bir şey yapabilecek midir? Orada bulunan Süleyman ve Grigor’un bu durum karşısında yansıması ne olacaktır? Amidülmülk, Kutalmış’a karşı büyük bir oyun kurmuş ve onu kaleye hapsetmişti. Esir alınan Kutalmış ve Resul Tegin için yolun sonu mu? Yoksa bu tuzaktan kurtulup taht yürüyüşlerine devam mı edecekler? Amidülmülk’ün oyunu bu kez Kutalmış’ı yenmeye yetecek mi? Seferiye’nin aniden ortadan kaybolmasının ardından kısa bir süre yaşanan ve ardından baygın halde bulunan dehşet, gerçek ortaya çıkınca sevince dönüşecek ve Alparslan, müjdenin verilmesini bekleyecektir.

Alparslan Büyük Selçuklu 49.Bölüm Tek Bölüm İzleme Ekranı

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu