Haber

Fulya Öztürk kimdir, evli mi? Fulya Öztürk’ün eşi kimdir? Fulya Öztürk kimdir, kaç yaşında, nerelidir?

Fulya Öztürk evli? Sorunun cevabı soruluyor. Televizyon ekranlarında muhabir ve sunucu olarak görev yapan Fulya Öztürk hakkında. Fulya Öztürk evli mi? Sorunun cevabı merak ediliyor. CNN Türk’te ekran macerasına başlayan Fulya Öztürk’ün hayatı ve biyografisine dair detayları sizler için derledik.

FULYA ÖZTÜRK KİMDİR?

Gazeteci ve muhabir Fulya Öztürk, Ocak 1989’da Adana’nın Seyhan ilçesinde doğdu. Lise eğitimini Adana Gündoğdu Koleji’nde tamamladı. 2006 yılında Marmara Üniversitesi Bağlantı Fakültesi Radyo-Televizyon Bölümünü kazandı. Üniversiteyi kazandığında ilk televizyon kariyerine başladı. 2007 yılında Doğan TV’nin “Yayında Staj” programı ile Star TV iç yapımlarında staj yaptı.

Mesleki kariyerine 2008 yılında CNN TÜRK Programlar Departmanında başladı. 2010 yılında CNN TÜRK Haberler Merkezde çalışmaya başladı. 3 yıl Kurgu Editörü olarak çalıştı. Birçok belgesel ve haber kurgusu yaptı. 2013 yılında Saha Raporlamasına başladı. Fulya Öztürk birçok üniversite ve dernekten ödüller aldı. “Yılın Muhabiri” ve “En İyi Öne Çıkan Haber” bölümlerinde onlarca ödül kazandı. Öztürk, TEDx’te de konuşmacıydı. Öztürk 1.68 boyundadır.

Başarılı sunucu Fulya Öztürk evli değil. Haberler.com sizlere kısaca bilgi vermektedir. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

imranlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu